Gang Słodziaków z Biedronki dostępny na AliExpress za kilka złotych

Po gigantycznym sukcesie poprzedniej akcji promocyjnej Biedronki, w której klienci wymieniali naklejki na pluszowe zabawki o nazwie Gang Świeżaków, Biedronka ruszyła z kolejną zabawkową ofensywą, tym razem zebrane naklejki możemy wymienić na pluszaki o nazwie Gang Słodziaków. Problem jednak polega na tym, że jest to dość kosztowna wymiana, ponieważ aby odebrać jedną z maskotek musimy zebrać aż 60 naklejek (naklejkę otrzymujemy za każde 40 zł wydane na zakupy). Dodatkowo okazuję się, że w wielu sklepach maskotki są już niedostępne, ku wielkiemu niezadowoleniu rodziców, którzy gorączkowo zbierali naklejki dla swoich pociech. Co zrobić w sytuacji, gdy obiecaliśmy swojemu dziecku Bobra Borysa, a zabawka jest już niedostępna w Biedronce? Mamy dla Was proste rozwiązanie! Z pomocą przychodzą do nas nasi chińscy przyjaciele z AliExpress.

Gang Słodziaków na AliExpress

Gang Słodziaków z Biedronki dostepny na AliExpress

Gang Słodziaków na AliExpress

Gang Słodziaków z Biedronki jest dostępny na AliExpress bez konieczności zbierania naklejek i wydawania góry pieniędzy! Po raz kolejny chińscy przyjaciele wyciągają swoją pomocną dłoń do kupujących z Polski. Oferują pluszaki, które są opatrzone polskimi metkami i opisami za mniej niż 20 zł za jedną maskotkę. W obecnej sytuacji, gdzie słodziaki znikają ze sklepów Biedronki, zamówienie zabawek na AliExpress może okazać się ostatnią deską ratunku. Wielu rodziców dostawało szewskiej paski w poszukiwaniu Słodziaków, o czym możecie się przekonać czytając wpis, znaleziony na jednej grupie świadczącej pomoc prawną.
Gang Słodziaków na AliExpress
Jeśli chcecie uniknąć podobnych problemów to poniżej znajdziecie kilka linków, gdzie dostępne są wszystkie maskotki z Gangu Słodziaków, w nawiasach znajdziecie też ich angielskie nazwy, pod którymi kryją się na aukcjach AliExpress.

 • Bóbr Borys (BEAR)
 • Lis Lucek (FOX)
 • Zając Zuzia (RABBIT)
 • Sowa Zosia (OWL)
 • Ryś Rysio (LEOPARD)
 • Jeż Jerzyk (HEDGEHOG)

Pluszaki z Gangu Słodziaków możesz kupić tutaj:

 1. GANG SŁODZIAKÓW AUKCJA NUMER 1
 2. GANG SŁODZIAKÓW AUKCJA
 3. GANG SŁODZIAKÓW AUKCJA 1b
 4. GANG SŁODZIAKÓW AUKCJA NUMER 2
 5. GANG SŁODZIAKÓW AUKCJA NUMER 3
 6. GANG SŁODZIAKÓW WSZYSTKIE MASKOTKI

Aukcje pluszaków są ukrywane na AliExpress, więc jeśli podane linki przestaną działać, to znajdziecie maskotki pod hasłami hedgehog plush„, lub „forest animals„.

Gang Słodziaków na AliExpress- czy warto?

W wielu grupach spotkałem się z pozytywnymi opiniami dotyczącymi jakości pluszaków z AliExpress. Bardzo pomocne będą również feedbacki innych użytkowników, którzy podzielili się zdjęciami otrzymanych przedmiotów. Zakup z AliExpress nie niesie za sobą konieczności biegania po mieście w poszukiwaniu maskotek, czy też nie mobilizuje rodziny i znajomych do nerwowego zbierania naklejek. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć innych użytkowników, którzy kupili Słodziaki za pośrednictwem AliExpress.
Gang Słodziaków na AliExpress HOT-20cm-super-cute-forest-animal-toy-fox-bear-leopard-owl-rabbi-hedgehog-for-chrismas-gift.jpg_640x640 UTB8QCfCkbnJXKJkSahGq6xhzFXaq UTB8ebwyENHEXKJk43Jeq6yeeXXar UTB8RoABFhHEXKJk43Jeq6yeeXXai UTB8grvpkFfJXKJkSamHq6zLyVXa4

 

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *