Aliside.com nowy serwis dla miłosników Aliexpress!

Mamy dla Was świetną informację! Po kilkunastu tygodniach ciężkiej pracy stworzyliśmy serwis dla wszystkich miłośników Aliexpress! Na stronie znajdziecie katalogi najlepszych chińskich sprzedawców, Aliblogerów i innych aliholików, którzy chcą pochwalić się zakupionymi przedmiotami u chińskich przyjaciół! Jest to serwis, który tworzą użytkownicy dla innych użytkowników!

Aliside.com nowy serwis dla miłosników AliexpressW porozumieniu z administratorami kilku aliexpressowych grup na Facebooku, zdecydowaliśmy stworzyć serwis przyjazny dla użytkownika, gdzie każdy członek społeczności może dodawać swoje recenzje lub znaleziska. Do projektu zaprosiliśmy również chińskich sprzedawców, którzy dotychczas w większości oferowali swoje produkty za pośrednictwem wyżej wymienionych administratorów grup.
Każdy z członków naszej grupy może założyć swój profil w serwisie i zacząć dodawać recenzje produktów kupionych na Aliexpress lub promować znaleziska, oferty typu cebuladeals lub inne ciekawe przedmioty. Aliside.com jest swego rodzaju serwisem społecznościowym dla fanów Aliexpress.
Celem serwisu jest skonsolidowanie wielu grup, blogów i katalogów Yuppo w jeden, przyjazny użytkownikowi serwis, w którym każdy może tworzyć treści, udostępniać i promować je! Strona otwarta jest dla KAŻDEGO! Serwis jest dostępny obecnie w trzech wersjach językowych (polskim, angielskim i chińskim), w kolejce jest już język hiszpański! Na stronie Aliside.com możecie obserwować ulubionych użytkowników, których doskonale znacie z recenzji w grupach na Facebooku. Listę blogerów i sprzedawców, których katalogi możecie znaleźć na stronie znajdziecie tutaj: http://aliside.com/users, lista z każdym dniem się zwiększa!
Załóż konto i dodaj swoje pierwsze katalogi z recenzjami lub znaleziskami. Poradnik znajdziesz tutaj: http://aliside.com/blog/adding-product-tutorial/lang/pl
aliside.com_katalogi

Czym wyróżnia się serwis i dlaczego jest lepszy od grupy na Facebooku?

Jak wiele ciekawych postów i recenzji zniknęło w facebookowej czasoprzestrzeni? Recenzje giną na grupach po kilku godzinach, w gąszczu pytań o tracking, zagubioną paczkę lub poszukiwany przedmiot.
Dodatkowo administracja Facebook’a ostro zabrała się za reorganizowanie funkcjonowania grup, które już wkrótce podzielą los stron typu fanpage, które bez płatnych reklam mogą cieszyć się odwiedzinami 2% fanów, więc nawet aktywne społeczności powyżej 100k członków zaczną powoli obumierać. Zresztą proces rozkładu jest widoczny gołym okiem.
Facebook już dawno stracił pierwotną funkcję społecznościową, obecnie jest głównie nośnikiem reklamowym, co doskonale widać po „ścianie” każdego z nas, która roi się od reklam i postów sponsorowanych.

Kupując z ukrytych aukcji z linków zamieszczanych w różnych grupach, często przypadek decydował, u jakiego sprzedawcy dokonywaliście zakupów, na Aliside.com znajdziecie tylko zaufanych sprzedawców, którzy w razie krytycznych uwag będą usuwani ze społeczności. Możecie również korzystać z ukrytych aukcji, które polecają inni użytkownicy. Wielkim plusem jest to, że każdy użytkownik może ocenić polecającego, dzięki systemowi komentarzy!
Aliside.com nowy serwis dla miłosników Aliexpress!

Jeśli kupowaliście z ukrytych aukcji, to na pewno wiecie, jak działają katalogi Yuppo. Aliside jest polskim odpowiednikiem Yuppo, rozbudowanym o kilka ciekawych opcji takich jak:

  1.  System komentarzy i ocen dla konta użytkownika, dzięki czemu możecie wystawiać opinie innym blogerom, recenzentom lub chińskim sprzedawcom.
  2.  System komentarzy disqus dla katalogu użytkownika, który pozwoli wam zadać pytanie lub skomentować katalog.
  3. Opcje wyszukiwania konkretnego przedmiotu/ użytkownika/ katalogu na stronie głównej.
  4. Sortowanie produktów i katalogów po najpopularniejszych i najnowszych.
  5.  Serwis posiada również podstroną BLOG, gdzie użytkownicy znajdą szereg ciekawych wpisów i poradników.
  6. Opcje przeszukiwania tylko ukrytych aukcji.

Pomóż w rozwoju serwisu!

W miarę rozwoju serwis będzie rozbudowywany o kolejne funkcje. Więcej szczegółów już wkrótce!
Chcesz pomóc w rozwoju społeczności Aliside.com?
Załóż konto i dodaj swoje pierwsze katalogi z recenzjami lub znaleziskami. Poradnik znajdziesz tutaj: http://aliside.com/blog/adding-product-tutorial/lang/pl

Masz lekkie pióro, chciałbyś/chciałabyś pisać artykuły o Aliexpress na naszego bloga i zgarniać nagrody? Pomóż w rozwoju nowego serwisu społecznościowego dla fanów Aliexpress. Naspisz do nas! 

Masz pomysł na dodatkowe funkcje serwisu? Napisz do nas! Najciekawsze propozycje, które zostaną wprowadzone na stronie, zostaną nagrodzone!
aliside.com_wspolpraca

Masz dobre relacje ze sprzedawcami z Aliexpress, zachęć ich to założenie konta, uzupełnienia profilu, dodania produktów na stronę i odbierz nagrodę. Serwis jest przyjazny mafrendom, gdyż posiada również chińską wersję językową! Poradnik w języku chińskim jak dodawać posty tutaj: http://aliside.com/blog/adding-product-tutorial/lang/cn

Serwis jest jeszcze w fazie testowej, więc jeśli pojawią się jakieś problemy z działaniem strony lub jej funkcjami to prosimy o kontakt: http://aliside.com/contact

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *