Dziwne rzeczy z Aliexpress, które musisz zobaczyć!

Przeglądając Aliexpress, bardzo często zdarza się, że zamieram na chwilę, a z mojej głowy wychodzi komiksowy dymek z napisem „WTF”!
Aliexpress pełne jest dziwnych, zabawnych i przerażających przedmiotów. Tysiące sprzedawców wpada na coraz to nowe pomysły, by zachęcić kupujących z całego świata. W tym wpisie znajdziecie kilkanaście przedmiotów, które mogą was mocno zaskoczyć.

Dziwne rzeczy z Aliexpress, które musisz zobaczyć! – Ranking

1. Koszulka z prezydentem [LINK]
Znany z choroby filipińskiej, były prezydent, zadebiutował jako twarz na t-shirtach chińskiego sprzedawcy. W naszym małym konkursie przyznaję nagrodę „złotej cebuli” dla kreatywnego majfrenda!
Dziwne rzeczy z Aliexpress, które musisz zobaczyć!

2. Prawie jak pierścionek zaręczynowy [LINK]
Masz duże poczucie humoru i sporo odwagi? Polecamy podarowanie kubka swojej dziewczynie podczas wigilijnej kolacji. Będzie ubaw!


3.  Rosyjska ruletka [LINK]
Musicie to zobaczyć do końca! Zapewniam, że trzyma w napięciu! Obawiam się tylko, że opowiadanie dziecka w szkole, że bawi się z rodzicami w rosyjską ruletkę w domu, może zostać kiepsko odebrane.


4. Auto z Aliexpress [LINK]
Tak, auto z Aliexpress! Brzmi niewiarygodnie? Pewien holender postanowił to sprawdzić! Może wygląda zabawnie, ale jeździ.


5.  Masażer dla Pań [LINK]
Czy wy też uwielbiacie gadżety, posiadające w nazwie słowo „smart” ? Oto smart wibrator, którym regulujecie doznania poprzez aplikację! Czekam na pierwsze recenzje!


6.  Imprezowa bransoletka [LINK]
Lubisz imprezować, ale ceny alkoholu na mieście są za wysokie? Mam dla was proste rozwiązanie! Bransoletka, która pełni rolę piersiówki!


7. Straszna maskotka [LINK]
Masz już dosyć słodkich misiaczków? Ta maskotka stała się hitem na całym świecie, przerażające stworzenie, które „atakuje” z zaskoczenia! Oglądaj do końca!


8. Genialne przebranie [LINK]

Recepta na najlepsze wyście do miasta ever? Namawiasz kumpli i wyskakujecie na piwo w takich strojach! Gwarantuję, że będziecie w centrum uwagi wszystkich!


9. Bluza dla prawdziwej kociary [LINK]
Kochasz swojego kota i nie możesz się z nim rozstać nawet na chwilę? Mam coś dla ciebie! W tej bluzie możesz zabrać kota nawet do pracy!


10. Płaszczyk przeciwdeszczowy dla psa [LINK]
Przyznam, że nie jest to jakoś super dziwne, ale jamnik w tym stroju wygląda przekomicznie.

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *