Gang Słodziaków z Biedronki dostępny na AliExpress za kilka złotych

Gang Słodziaków z Biedronki dostępny na AliExpress

To świetna informacja dla wszystkich, którzy usilnie zbierają naklejki by wymienić je na maskotki, które w tempie błyskawicy znikają z dyskontów Biedronki! Chińscy przyjaciele nie zawiedli i przygotowali już nową kolekcję. Gang Słodziaków 2 już na AliExpress!

NOWA WERSJA SŁODZIAKÓW NA JESIEŃ 2019 JEST JUŻ DOSTĘPNA NA ALIEXPRESS! M. IN. BORSUK BARTEK I NIETOPERZ NIKODEM! NOWE SŁODZIAKI 2019 >LINK TUTAJ<

NOWY GANG SŁODZIAKÓW 2019 POWRACA!

Słodziaki to hitowe maskotki wypuszczone na rynek w ramach wspierania akcji zakupowych przez sieć Biedronka. Nowy Gang Słodziaków 2019 w Biedronce liczy cztery duże i sześć małych pluszaków. Niemal wszystkie pluszaki z nowego gangu są już dostępne na AliExpress! Nowa akcja Gang Słodziaków 2019 ruszyła w sklepach sieci Biedronka 26 sierpnia 2019 roku. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki będzie można otrzymać do 17 listopada, a słodziaki i książkę odbierać do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Po gigantycznym sukcesie poprzedniej akcji promocyjnej Biedronki, w której klienci wymieniali naklejki na pluszowe zabawki o nazwie Gang Świeżaków, Biedronka ruszyła z kolejną zabawkową ofensywą, tym razem zebrane naklejki możemy wymienić na pluszaki. Problem jednak polega na tym, że jest to dość kosztowna wymiana, ponieważ aby odebrać jedną z maskotek musimy zebrać aż 60 naklejek (naklejkę otrzymujemy za każde 40 zł wydane na zakupy). Dodatkowo okazuję się, że w wielu sklepach maskotki są już niedostępne, ku wielkiemu niezadowoleniu rodziców, którzy gorączkowo zbierali naklejki dla swoich pociech. Co zrobić w sytuacji, gdy obiecaliśmy swojemu dziecku Bobra Borysa, a zabawka jest już niedostępna w Biedronce? Mamy dla Was proste rozwiązanie! Z pomocą przychodzą do nas nasi chińscy przyjaciele z AliExpress.

Słodziaki 2019 dostępne na AliExpress

Słodziaki 2019 dostępne na AliExpress

Gang Słodziaków na AliExpress

Gang Słodziaków z Biedronki jest dostępny na AliExpress bez konieczności zbierania naklejek i wydawania góry pieniędzy! Po raz kolejny chińscy przyjaciele wyciągają swoją pomocną dłoń do kupujących z Polski. Oferują pluszaki, które są opatrzone polskimi metkami i opisami za mniej niż 20 zł za jedną maskotkę. W obecnej sytuacji, gdzie słodziaki znikają ze sklepów Biedronki, zamówienie zabawek na AliExpress może okazać się ostatnią deską ratunku. Wielu rodziców dostawało szewskiej paski w poszukiwaniu Słodziaków, o czym możecie się przekonać czytając wpis, znaleziony na jednej grupie świadczącej pomoc prawną.

Gang Słodziaków 2019 na AliExpress

Jeśli chcecie uniknąć podobnych problemów to poniżej znajdziecie kilka linków, gdzie dostępne są wszystkie maskotki, w nawiasach znajdziecie też ich angielskie nazwy, pod którymi kryją się na aukcjach AliExpress.

 • Bóbr Borys (BEAR)
 • Lis Lucek (FOX)
 • Zając Zuzia (RABBIT)
 • Sowa Zosia (OWL)
 • Ryś Rysio (LEOPARD)
 • Jeż Jerzyk (HEDGEHOG)

Słodziaki z nowej serii:

 • Borsuk Bartek (BADGER)
 • Nietoperz Nikodem (BAT)
 • Dzięcioł Dominik (WOODPECKER)
 • Sarenka Hania (ROE)
 • Lisek Lucuś, (FOX)
 • Pszczółka Pola, (BEE)
 • Nietoperz Nikoś, (BAT)
 • Dzięciołek Dominiczek, ( WOODPECKER)
 • Sówka Zosia (OWL)
 • Zajączek Zuzia. (RABBIT)

Pluszaki z Gangu Słodziaków możesz kupić tutaj:

 1. SŁODZIAKI Z ALIEXPRESS DLA DZIECI 2
 2. GANG SŁODZIAKÓW AUKCJA NUMER 4
 3. Aukcje pluszaków są ukrywane na AliExpress, więc jeśli podane linki przestaną działać, to znajdziecie maskotki pod hasłami „hedgehog plush„, lub „forest animals„.

Gang Słodziaków – niesamowite wyniki akcji

Akcja promocyjna związana z rozdawaniem GangSłodziaków okazała się prawdziwym fenomenem. Wiadomości Handlowe przypominają, że zgodnie z badaniem „Brand Equity 2017” Nielsena, 40% ankietowanych odwiedzało częściej Biedronkę po rozpoczęciu promocji ze słodziakami. Ta sama analiza wykazała, że aż 83% respondentów wyrażało zainteresowanie nowymi akcjami tego rodzaju. Biedronka postanowiła kuć żelazo póki gorące, dlatego obecnie ruszyła kolejna akcją, w której można nabyć Słodziaki 2.

Gang Słodziaków na AliExpress- czy warto?

W wielu grupach spotkałem się z pozytywnymi opiniami dotyczącymi jakości pluszaków z AliExpress. Bardzo pomocne będą również feedbacki innych użytkowników, którzy podzielili się zdjęciami otrzymanych przedmiotów. Zakup z AliExpress nie niesie za sobą konieczności biegania po mieście w poszukiwaniu maskotek, czy też nie mobilizuje rodziny i znajomych do nerwowego zbierania naklejek. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć innych użytkowników, którzy kupili Słodziaki za pośrednictwem AliExpress. Jak widać po zamieszcoznych zdjęciach, słodziaki z Aliexpress nie równią się niczym od tych, które możecie otrzymać z Biedronki.

Aliexpress Słodziaki

Aliexpress Słodziaki

 

Słodziaki 2019 dostępne na AliExpress

 

Aliexpress słodziaki

Słodziaki Aliexpress 2019

AliExpress SłodziakiAliexpress Słodziaki

Gang Słodziaków 2019 na AliExpress

Gang Słodziaków 2019 na AliExpress

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *