Jak założyć konto na Aliexpress?

Jak założyć konto na Aliexpress?

Bardzo wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z Aliexpress, boryka się z małymi problemami przy pierwszym spotkaniu z serwisem. Dziś w poradniku krok po kroku, przybliżę Wam jak bez najmniejszego stresu, w ciągu kilki chwil, założyć konto na Aliexpress!

Popularny chiński portal zakupowy kusi cenami i ogromnym wyborem produktów. Czasem zdarza się, że coś nam wpadnie w oko, ale przed złożeniem zamówienia powstrzymuje nas brak konta. Od czasu do czasu można poprosić kogoś, by pośredniczył w naszych zakupach, ale na dłuższą metę nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie. Nieszczęśliwie dla naszych portfeli, zakładanie konta na Aliexpress jest niezwykle proste i zajmuje tylko kilka chwil.

Bywa, że po wejściu na stronę www.aliexpress.com, od razu otworzy nam się automatycznie spolszczona wersja. Możemy bez problemu z niej korzystać, ale warto wziąć pod uwagę, że spolszczenie zostało wykonane dość nieudolnie za pomocą translatora i część komunikatów może być niezrozumiała. Jeśli nasz angielski jest choćby podstawowy, warto przełączyć się na anglojęzyczną stronę globalną – klikając odnośnik „Go to global site”.

Jak założyć konto na Aliexpress

Jak założyć konto na Aliexpress ?

Kiedy znajdziemy już się na stronie międzynarodowej, dużo łatwiej będzie nam się po niej poruszać. Teraz spokojnie możemy przejść przez proces rejestracji. Po najechaniu myszką na okolice przycisku „Join” strona sama otworzy nam pożądaną rozwijaną listę. Na liście zobaczymy kilka przycisków do wyboru. „Sign In” czyli „zarejestruj się” oraz „Join for free” czyli „dołącz za darmo”. Niezależnie od tego, który przycisk naciśniemy, jeśli nie posiadamy konta na Aliexpress, system skieruje nas w to samo miejsce.
Jak założyć konto na Aliexpress?

Najprostszą i najszybsza metodą rejestracji na Aliexpress, jest rejestracja się przez Facebooka, Twiterra lub Google. Po kliknięciu ikonki wybranego medium społecznościowego, system przekieruje nas do nowego okna przeglądarki, gdzie będziemy mogli połączyć nasze konto na portalu z nowym kontem na Aliexpress. Logujemy się używając naszego loginu i hasła z FB. Prościej już być nie może.
34W tym miejscu możemy połączyć nasze konto społecznościowe z systemem Aliexpress. Od tego momentu do logowania będziemy używać tych samych danych w obu miejscach.
Jak założyć konto na Aliexpress?

Jeśli nie chcemy łączyć profilu z mediów społecznościowych z kontem na Aliexpress, nie ma problemu, aby założyć zupełnie nowe konto. W takim wypadku klikamy duży pomarańczowy przycisk „Join free”.

System otwiera nam nowe okno dialogowe z polami do uzupełnienia. Jest tam miejsce na wpisanie po kolei adresu e-mail, imienia, nazwiska, dwa miejsca na hasło oraz weryfikacyjnego kodu zabezpieczającego.
Jak założyć konto na Aliexpress?

Po wypełnieniu pól i kliknięciu pomarańczowego przycisku nasze konto jest gotowe.
Jak założyć konto na Aliexpress?

Serwis sam odświeża się, pokazując nam swoją stronę startową – teraz możemy zacząć robić zakupy!

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

 1. Avatar Tito1974 pisze:

  Przy dodawaniu adresu na który mają być wysyłane paczki z Aliexpress w zakładce region z menu rozwijanego mogę wybrać Łódzkie. A to powoduje że nie mogę zapisać tego adresu bo wymagane są tylko polskie znaki ! Jak sobie z tym poradzić ???

 2. Avatar Dagmara pisze:

  Cześć, kilka dni temu założyłam konto na Ali, dwa dni później chciałam dokonać zakupu a okazło się że moje konto jest zablokowane. Mogę je otworzyć przez kod, który teoretycznie mieli mi wysłać na telefon a do tej pory sms nie doszedł :( nie wiem kompeletnie co się stało i jak to naprawić, pomocy :(

 3. Avatar Tala pisze:

  Witam serdecznie. Mam pewien problem z logowaniem na aliexpress od ponad miesiąc. Wiem, że taki watek pojawiał się już na stronie, ale nie znalazłam odpowiedzi. Próbowałam postępować tak jak radzi Customer Service, ale nic nie pomogło. Od ponad 38 dni czekam na zamówienie i nie mam możliwości sprawdzenia, co się dzieje. Za każdym razem pojawia się taka informacja:

  We have noticed an unusual activity in your account. This might be because you tried to sign in from another location or device. To protect your account we have temporarily locked it. To regain access, please proceed with the below verification process. If you experience any problems, please contact customer service.

  Co mogę zrobić? Proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *