Lakier hybrydowy termoaktywny z Aliexpress – Recenzja

Lakier hybrydowy termoaktywny z Aliexpress – zamówiłam gdyż od dawna słyszałam o tego typu lakierach i z ciekawości postanowiłam zamówić jeden z nich aby sprawdzić jego właściwości oraz jakość.
Zamówiony: 11.11.2015
Otrzymany: 3.12.2015
Cena: 2,02$
Link: Lakier hybrydowy termoaktywny z Aliexpress możesz kupić tutaj

Lakier hybrydowy termoaktywny z aliexpressRecenzja:
Dziś rozpoczynamy serię recenzji kosmetyków z Aliexpress.  Dział kosmetyki będzie mocno rozbudowany,  liczę na wasze sugestie recenzji w komentarzach.
Od dawna słyszałam o lakierach hybrydowych aktywnych na ciepło dlatego postanowiłam zamówić i przetestować. Test trwał 4 tygodnie a jego efekty możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Szczerze mówiąc jestem miło zaskoczona z jakości lakierów, choć oczywiście nie są to pierwsze lakiery, które świetnie zdają swój egzamin. Zakupiłam numer 5745 z brokatem w strukturze.

W mojej ocenie lakiery Elite99 Chameleon są gęste i bardzo dobrze kryją. By ich użyć standardowo przygotowałam paznokcie (jeżeli ktoś jest ciekawy to w następnej recenzji opiszę jak wygląda to krok po kroku). W skrócie, wykonałam manicure plus matowienie płytki, następnie nałożyłam primer kwasowy by zwiększyć przyczepność do paznokci. Kolejnym etapem było nałożenie bazy dwa razy koloru i na koniec top. Dwie warstwy koloru były wystarczające.  Na zdjęciach moje pazury które maja już 4 tygodnie. Przez ten okres pojawił się jedynie odrost:) Na zdjęciach lakier wygląda po 4 tygodniach tak jak w dniu nałożenia.  Mnie osobiście  kolor nie nudzi ponieważ kilka razy dziennie mam inny odcień w zależności od temperatury. A sam widok rozjaśniających się  lub ciemniejących paznokci budzi zachwyt u innych:)

Lakier hybrydowy termoaktywny z Aliexpress:

Zdecydowanie warto wydać 2$ aby uzyskać tak ciekawy rezultat. Sama zdecydowałam się zamówić jeszcze kilka innych kolorów.

Pod wpływem ciepła paznokcie stają się jasne. Natomiast pod wpływem zimna mają bardzo wyrazisty bordowy kolor.

Na filmie doskonale widać jak paznokcie zachowują się pod wpływem zimnej i oraz ciepłej wody.  


Lakier hybrydowy termoaktywny z aliexpress kolory paznokciNa poniższych zdjęciach widać jak paznokcie stopniowo zmieniają kolory.  Lakier hybrydowy termoaktywny z aliexpresLakier hybrydowy termoaktywny z aliexpress zmienne kolory paznokci Tutaj doskonale widać 4 tygodniowy odrost :) Lakier hybrydowy termoaktywny z aliexpress - odrosty paznokciLakier hybrydowy termoaktywny z aliexpress chińskie zakupy

Zobacz również:

 1. Avatar Kamila pisze:

  efekt super, sama się skuszę i zamówię :D tylko jestem ciekawa jak aceton radzi sobie z tym lakierem? ładnie schodzi?

 2. Avatar Annie pisze:

  Zaraz zamawiam! Powiedz jeszcze jaka to baza i top, że tak dłuuugo trzyma :)
  Też z alli? Proszę o linki! :D

 3. Avatar MAJJJJJJ pisze:

  A jeśli chodzi o ściąganie lakieru? Aceton daje rade?

 4. Avatar Famii pisze:

  Świetny efekt! Czekam na wpis jak coś takiego osiągnąć bo przyznam, że moje malowanie paznokci to nałożenie bezbarwnego lakieru lub odżywki ;) O kosmetykach z ali też z miłą chęcią poczytam, bo troszkę boję się ich zamawiać – niektóre produkty lubią mnie uczulać :/

 5. Avatar Magdalena pisze:

  Ale fajny efekt! Lecę na zakupy :)

 6. Avatar mika pisze:

  fuj, czemu z sesją czekałaś do odrostów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *