Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood- Recenzja

Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 jest obecnie do kupienia w bardzo przystępnej cenie w sklepie Banggood, dodatkowo dla czytelników bloga mam kilkanaście kuponów, które dodatkową obniżą cenę recenzowanego odkurzacza.
Na wstępie napiszę, dlaczego zdecydowałem się na pionowy odkurzacz akumulatorowy i dlaczego ten model zaskarbił sobie moją sympatię.
Dość długo przeglądałem ofertę odkurzaczy dostępnych na rynku. Jestem już posiadaczem robota sprzątającego, jednak potrzebowałem uzupełnienia, czyli odkurzacza, który będzie spełniał bardziej tradycyjną rolę. Robot sprzątający oczywiście nie posprząta pajęczyn, czy nie wyczyści trudno dostępnych miejsc, nie posprząta również w samochodzie. Szukałem również urządzenia bezprzewodowego. Przyznam, że znienawidziłem tradycyjne, głośne odkurzacze, za którymi ciągnie się kilkumetrowy kabel. Potrzebowałem lekkiego i poręcznego odkurzacza.
Wybór padł na odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1.
Zamówiony: 15.03.2019
Otrzymany: 01.04.2019
Cena: 78$ (z kuponem zniżkowym) 
Link: Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1  (Opcja wysyłki EU Priority Line chroni przez VATem!)
Kupon: 12blitzw
Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1

Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood- Opis

W ofercie budżetowych odkurzaczy pionowych do wyboru było kilka modeli. Po porównaniu parametrów kilku z nich wybór padł właśnie na odkurzacz marki BlitzWolf. Ciekawie prezentują się również produkty firmy Dibea, jednak podobne walory w przypadku BlitzWolfa, zostały wycenione taniej.
Po dwóch tygodniach od zamówienia otrzymałem produkt bez żadnych dodatkowych opłat (Wysyłka EU Priority Line zabezpiecza przed VAT-em). Producent stanął na wysokości zadania i otrzymałem bardzo dobrze zapakowany przedmiot. Po wstępnych oględzinach bardzo miło zaskoczyła mnie waga odkurzacza. Jest to tylko 1,4 kg (max. 3 kg ze wszystkimi końcówkami)! Całość jest bardzo prosta do złożenia, zajęło mi to nie więcej niż 30 sekund. Po tym czasie odkurzacz był już gotowy do działania.
Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z BanggoodW skład otrzymanego zestawu wchodzi:

  • Odkurzacz
  • Zbiornik na odpadki
  • Bateria
  • Ładowarka sieciowa
  • Metalowa rura
  • Trzy końcówki sprzątające, w tym turboszczotka.
  • Magnesowy uchwyty do pionowego postawienia odkurzacza
  • Instrukcja obsługi

Warto przyjrzeć się również parametrom technicznym urządzenia. Siła ssąca odkurzacza podczas pracy w trybie mocniejszym to 9000 Pa, tryb normalny to 5000 Pa. Przekładając to na praktyczne możliwości, to odkurzacz doskonale zbiera kurz, włosy i inne zanieczyszczenia z podłogi lub dywanu w trybie normalnym. W sytuacji, gdy coś rozsypiemy w kuchni, warto skorzystać z trybu mocniejszego. Na poniższym filmie możecie zobaczyć, że odkurzacz doskonale radzi sobie nawet z ziarnami kawy.

Czas pracy odkurzacza to około 35 minut w trybie normalnym i 20 minut w trybie mocniejszym, więc łatwo posprzątamy średniej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Akumulator posiada diody wskazujące poziom baterii, więc bez problemu możemy określić stan naładowania. Niestety ładowarka potrzebuje aż 4 godzin do pełnego naładowania baterii, dlatego warto podłączać odkurzacz po każdorazowym użyciu.
Wielką zaletą BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 jest fakt, że został wyposażony w turboszczotkę, która świetnie sprawdza się w robotach sprzątających. Urządzenie posiada zbiorniczek na odpadki o pojemności 0,8 l, osobiście opróżniam go po każdym sprzątaniu, aby zachować najlepsze parametry pracy. Warto wspomnieć również o tym, że głośność urządzenia nie przekracza 70 db, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na przedmiot tej półki cenowej.
Dzięki lekkiej konstrukcji i akumulatorowi zasilającemu odkurzacz świetnie sprawdzi się do odkurzania samochodu. Długo szukałem podobnego urządzenia, które bez problemu poradzi sobie z „farfoclami” w zakamarkach foteli w samochodzie.
Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood

Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood- Podsumowanie

Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie dla robota sprzątającego, jest cichy, lekki i prosty w użyciu. Dzięki akumulatorowi jest też bardzo mobilny. Po kilku dniach użytkowania jestem zachwycony i zdecydowanie nie wrócę już do tradycyjnych głośnych, przewodowych odkurzaczy. Byłem bardzo zaskoczony możliwościami odkurzacza, mimo codziennego sprzątania za pomocą robota sprzątającego, BlitzWolf zebrał masę kurzu i drobnych odpadków w ciągu zaledwie kilku dni, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.
Warto zaznaczyć jednak, że tradycyjny odkurzacz ma dużo większą moc ssącą i w bezpośredniej rywalizacji na parametry pozostawia w tyle akumulatorowy odkurzacz pionowy. Jednak szereg zalet odkurzacza bezprzewodowego sprawia, że to on jest dla mnie zwycięzcą w tej rywalizacji.
W moim przypadku BlitzWolf® BW-AR182 będzie odgrywał rolę tego „drugiego”. Robot sprzątający doskonale spełnia swoje funkcje, do zadań specjalnych będzie potrzebny BlitzWolf®. W przedziale cenowym do 300 zł jest to świetne urządzenie, które szczerze polecam.
Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood

Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood

Odkurzacz pionowy BlitzWolf® BW-AR182 2-in-1 z Banggood

 

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *