Mi Band od Xiaomi z Aliexpress – Recenzja

Mi Band od Xiaomi to kolejny gadżet, który zdecydowałem się przetestować. Od dawna szukałem elektronicznej opaski z funkcją inteligentnego budzenia. 
Zamówiłem:
25 kwietnia.
Dotarła: 9 maja.
Cena: 20$recenzja mi band od xiaomi z Aliexpress

Link: Opaskę znajdziesz >>Tutaj<<
Recenzja:
Na fali popularności wszystkiego co „smart” postanowiłem zamówić sobie Mi Band od Xiaomi. Czytałem wiele pozytywów na temat tego gadżetu, dlatego postanowiłem przekonać się na własnej skórze czy jest tak świetny jak mówią. Recenzję wrzucam po długim użytkowaniu i jak widać na zdjęciach prezentuję się wciąż przyzwoicie. Największym plusem opaski jest dla mnie „inteligentny budzik”, który bardzo fajnie i bezboleśnie przerywa mój sen, oraz synchronizacja z powiadomieniami z telefonu. Opaska ma także inne funkcje, ale jestem już zapalonym użytkownikiem endomondo :) Designe opaski oceniam wysoko, diody świecą bez zarzutu. Minusem jest tylko delikatna struktura samego urządzenia, które wykonane jest z aluminium i niestety zdążyłem je już porysować. Wrzucam link do sklepu w którym kupowałem, widzę że teraz dołącza jakieś gratisy :)
Więcej polecanych sklepów znajdziesz >>Tutaj<<  A jeśli zastanawiasz się jak wyszukiwać znane marki na Aliexpress kliknij >>Tutaj<<
Ocena: 4,5/5 – Polecam jako prezent dla gadżeciarza :)

recenzja mi band od xiaomi elektroniczna opaska z Aliexpressrecenzja mi band od xiaomi opaska fit z aliexpres
Tutaj znajdziecie także screeny z aplikacji mobilnej.

recenzja mi band od xiaomi aplikacja mobilna opaska fit z aliexpres

Recenzja mi band od xiaomi aplikacja mobilna opaska elektroniczna z aliexpress

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

  1. Avatar Daniel pisze:

    MIband działa z urządzeniami z Bluetooth v3,0 ? typu samsung s2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *