Okulary z drewna bambusowego z Aliexpress – Recenzja

Okulary z drewna bambusowego wpadły mi w oko już jakiś czas temu, korzystając z sierpniowej wyprzedaży zdecydowałem się kupić upragniony przedmiot.
Zamówione: 25 sierpnia.

Dotarły: 4 września.
Cena: kupione za 18$ podczas wyprzedaży, obecna cena 24$

recenzja okularów z drewna bambusowego z aliexpres
Link: okulary znajdziesz tutaj >>Tutaj<<

Recenzja: 
W związku z rosnącą popularnością drewnianych okularów i ja uległem modzie i postanowiłem takie zamówić i zrecenzować. Ze zniecierpliwieniem oczekiwałem na wyprzedaż na Aliexpress by urwać kilka dolarów z dosyć wysokiej ceny pierwotnej, która wynosiła 36$! Na szczęście udało mi się zebrać kupony zniżkowe a dodatkowo sprzedający zrobił 31% obniżki i zapłaciłem ok 18$ :) W samym sklepie znajduję się również kilka innych modeli okularów, wartych uwagi. Obecnie wyroby codzienne z drewna cieszą się wielkim powodzeniem.  
Z okularów jestem bardzo zadowolony. Są bardzo lekkie i elastyczne. Dodatkowo zamontowany jest metalowy zawias z opcją „odginania”. Wykonanie bardzo dobre, jedyny mankament to widoczne na zdjęciu powyżej „niedomalowanie okularów” przy łączeniu zausznika i frontu oprawki. Jest to zupełnie niewidoczne i nie istotne przy noszeniu, jednak muszę zwrócić na to także uwagę przy ocenie końcowej- choć jest to niewątpliwie szukanie dziury w całym. Zestaw wygląda bardzo atrakcyjnie, drewniana szkatułka, pokrowiec wykonany również z dobrej jakości materiału oraz ściereczka do wycierania szkieł. Same szkła według sprzedającego mają polaryzacje, do zestawu dołączony jest obrazek, który ma to udowodnić, nie jestem niestety specjalistą i ciężko ocenić mi czy ten test jest wiarygodny. 
Więcej polecanych sklepów znajdziesz >>Tutaj<<  A jeśli zastanawiasz się jak wyszukiwać znane marki na Aliexpress kliknij >>Tutaj<<

Okulary z drewna bambusowego ocena:

Zdecydowanie udany zakup, okulary prezentują się bardzo dobrze. Oczywiście ich cena wskazuje na to, że nie jest to bubel, choć cena nie jest oczywiście czynnikiem decydującym o jakości przedmiotu.

Na poniższym zdjęciu widzimy metalowy zawias, o którym pisałem wcześniej.
recenzja okularów z drewna bambusowego oprawki z aliexpressCały zestaw składa się z pokrowca, drewniane etui, chusteczki i testu na polaryzacje.
recenzja okularów z drewna bambusowego cały zestaw z Aliexpress

 

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

 1. Avatar Marcin pisze:

  Polaryzację można sprawdzić na szybach samochodów jadących z naprzeciwka. Jak się robią czarne czyli działa. Ewentualnie ekran telefonu na którym w okularach mało co widać. Lub liści drzew które tracą odbicie odblasków słonecznych. Tak najprościej można sprawdzić polaryzację :)

 2. Avatar Kozik pisze:

  Witam
  Jak z widocznością okularów w dużym słońcu np. prowadząc samochód? Rzeczywiście są tak dobre jak reklamuje sprzedający?
  Swietna strona, oby tak dalej :)
  Pozdrawiam
  Kozik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *