Portfel Kardashian Kollection z Aliexpress – Recenzja

Portfel Kardashian Kollection bardzo często pojawiał się na facebookowych grupach, oceny były bardzo dobre, dlatego zdecydowałem się to sprawdzić.
Zamówiony: 27 sierpnia

Dotarł: 12 września
Cena: kupiony za 6$ teraz drożej około 8$

Recenzja portfela kardashian kollection z Aliexpress

Link: Portfel możesz kupić tutaj >>Tutaj<<
Recenzja: Ostatnio w pocie czoła przeszukiwałem Aliexpress w poszukiwaniu portfela dla mojej lubej, po obejrzeniu kilkudziesięciu zdecydowałem się na jeden z najlepiej sprzedających się teraz portfeli. Wybór padł na produkt sygnowany marką Kardashian Kollection, muszę przyznać że przez chwilę zastanawiałem się czy „majfrend” nie pomylił się w pisowni słowa Kollection, jednak okazało się, że siostry Kardashian znane z tego, że są znane, z premedytacją wybrały taką pisownie. Paczka dotarła bez problemu. Produkt nie powala na kolana, jednak ciężko oczekiwać rewelacji za 6$, choć, muszę przyznać, że oczekiwałem materiału lepszej jakości. Dodatkowym mankamentem jest sam znaczek, który nie jest idealnie prosto naszyty. 
Więcej polecanych sklepów znajdziesz >>Tutaj<< A jeśli zastanawiasz się jak wyszukiwać znane marki na Aliexpress kliknij >>Tutaj<<

Portfel Kardashian Kollection ocena: 3,5/5

Recenzja portfela kardashian collection portfel z Aliexpress

Recenzja portfela kardashian kollection przód portfela z Aliexpres

Recenzja portfela kardashian kollection środek portfela z Aliexpress
Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

  1. Avatar ola pisze:

    hej, szukam torebki furla, pomożesz? jak to wpisać?

  2. Avatar Jola pisze:

    a masz moze linka do portfeli „marki” FURLA?
    Byłabym niezmiernie wdzięczna :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *