Torebka Michael Kors z Aliexpress – Recenzja

Torebka Michael Kors z Aliexpress, zdecydowałem się na zakup aby sprawdzić jak ma się jakość repliki to oryginalnych torebek za miliony monet :) 
Zamówione:
6 września

Dotarła: 22 września
Cena: 17,50$ +6,43$ wysyłka, razem około 24$

Torebka Michael Kors z Aliepxress

Link do torebki: >>Tutaj<< (niestety torebka jest już niedostępna wrzucam inny link do podobnego modelu.)

Recenzja: To mogła być cukierkowa recenzja, opatrzona hasłem: kupujcie, Kors jak żywy prosto z Aliexpress :) Po bardzo długich poszukiwaniach, znalazłem torebkę z zadowalającym feedbackiem w dobrej cenie, choć zazwyczaj kupuję z darmową wysyłką tym razem zrobiłem wyjątek. Torebka miała być małą niespodzianką dlatego zależało mi na dobrym wykonaniu. Po otrzymaniu dokonałem oględzin i niestety jestem zdecydowanie rozczarowany. Najważniejszy detal czyli napis Michael Kors, nie jest idealnie przymocowany, mam wrażenie że litera S jest odwrotnie, litera O jest za wysoko. Oczywiście można to „naprawić” i zamierzam dokonać tego zabiegu osobiście. Napiszę jednak do „majfrenda” wniosek o częściowy refund ze względu na ten bubel. Obiektywnie pomijając jednak ten feralny napis muszę przyznać, że torebka wykonana jest bardzo dobrze, choć materiał z jakiego jest zrobiona nie jest najwyższej jakości. Wszystkie zamki są sygnowane, nigdzie nie wystają żadne nitki. W środku bardzo wiele przegródek, wykonanie na wysokim poziomie. Jeśli uda mi się skorygować napis to będę stosunkowo zadowolony z zakupu. Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad zakupem to polecam najpierw napisać do sprzedającego, żeby przyklejał od linijki :) 
Więcej polecanych sklepów znajdziesz >>Tutaj<< A jeśli zastanawiasz się jak wyszukiwać znane marki na Aliexpress kliknij >>Tutaj<<
Ocena: 3,5/5 

Torebka Michael Kors z Aliexpres logoWszystkie zamki są logowane, wygląda to całkiem dobrze.
Torebka Michael Kors z Aliexpress zamki torebki
Torebka Michael Kors z AliepxressNa poniższym zdjęciu dobrze widać, że litery przyklejone są bardzo niedbale co niewątpliwie wpływa na słabą ocene przedmiotu. 
Torebka Michael Kors z Aliexpress - recenzja
Torebka Michael Kors z Aliexpress - środek torebki

Torebka Michael Kors z Aliexpress aktualizacja:

Torebka leży w kącie i chyba tam już pozostanie, napisu nie skorygowałem bo wciąż „mam coś innego do roboty” :)

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

  1. Avatar Gaba pisze:

    Moge prosić świeży link?

  2. Avatar Gabriela pisze:

    link nie aktualny ;)

  3. Avatar Magda pisze:

    mogłabym poprosic linka do torebki ? cuuudo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *