Recenzja zegarka „Rower” za grosze

Recenzja zegarka „Rower” to recenzja, którą śmiało można zaliczyć do kategorii #cebuladeals z uwagi na bardzo niską cenę przedmiotu. 1$ za zegarek, który prezentuje się całkiem dobrze to bardzo atrakcyjna cena.
Zamówiony:
13 września

Otrzymany: 5 października
Cena: 1$

zegarek za grosze z aliexpress

Link: Zegarem możesz kupić  >>Tutaj<<

Recenzja: Nic nie cieszy mnie tak jak fajne zakupy za drobne. Tym razem udało mi się trafić na Aliexpress na ciekawą okazję i za jedyne 0,99$ zamówiłem ten oto damski zegarek z rowerem na tarczy. Obecnie kosztuje 2$ ale uważam, że to wciąż bardzo dobra oferta. Zegarek jest dobrej jakości, pasek mógłby być z lepszego tworzywa bo wydaję się zbyt mało elastyczny, poza tym wszystko ok. Jego największą zaletą jest to że działa i że kosztował 0,99$ :)
Więcej polecanych sklepów znajdziesz >>Tutaj<< A jeśli zastanawiasz się jak wyszukiwać znane marki na Aliexpress kliknij >>Tutaj<<
Ocena: 5/5 :)

Recenzja zegarka aktualizacja: 

Zegarek jest używany od miesiąca. Nic się nie zepsuło. Dalej dobrze działa, pasek wyrobił się zgodnie z przewidywaniami. 
tani zegarek z aliexpress za grosze
recenzja taniego zegarka z aliexpess
Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

  1. No jak na AliExpress 20 dni da się przeżyć :)

  2. Avatar Aliholik PL pisze:

    Hej Wiktoria,
    Akurat na ten zegarek czekałem 20 dni, ale często przychodzą szybciej. Ostatnio zamawiałem nasiona drzewka Bonsai i dotarły w 7 dni :)

  3. Mam pytanie,jak długo czekałeś na zegarek? Pytam,bo po Twojej rekomendacji zamówiłam coś od tego sprzedawcy i jestem ciekawa jaki jest czas oczekiwania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *