WYPRZEDAŻ na AliExpress! 7 zasad udanych zakupów!

W tę sobotę 11 listopada o 9:00 rusza kolejna Wielka Wyprzedaż na Aliexpress!
Zaplanowany na 11 listopada Dzień Singla to wyjątkowy dzień w Chinach, który stał się świętem e-zakupów.
Dzień Singla jest małą odpowiedzią na Walentynki. Inspiracją twórców akcji były też popularne w Stanach Zjednoczonych „święta zakupów” – Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek. Ten dzień jest również niezwykle ważny w kalendarzu każdego aliholika! To szansa na upolowanie ogromnej ilości przedmiotów w niskich cenach i otrzymania dodatkowych kuponów zniżkowych za udział w różnego rodzaju grach na stronie Aliexpress. Więcej informacji na ten temat znajdziecie bezpośrednio na stronie wydarzenia.
WYPRZEDAŻ na AliExpress! 7 zasad udanych zakupów!Oczywiście w wielu przypadkach, sprzedawcy próbują nabić kupujących w butelkę, o czym pisałem już kilkakrotnie na blogu. Bardzo powszechne jest zawyżanie cen, przez nieuczciwych majfrendów, bezpośrednio przed wyprzedażą!  Zachowajcie szczególną czujność i nie dajcie się zwieść zniżkom w wysokości 50%! To od wielu lat dość charakterystyczny chwyt reklamowy majfrendów.
WYPRZEDAŻ na AliExpress! 7 zasad udanych zakupów!Przygotowałem dla was mały poradnik, który pomoże w kupieniu kilku wartościowych przedmiotów, w atrakcyjnych cenach, podczas wyprzedaży na Aliexpress!

 1. Budżet! Ustalcie, ile chcecie wydać i trzymajcie się tego… jak najdłużej :)
 2. Lista życzeń! Zastanówcie się, co chcecie kupić i dodajcie przedmioty do listy życzeń.
 3. Nic na siłę! Nie kupujcie nic, co wam się nie przyda i będzie tylko zbędnym klamotem, tutaj nie ma opcji zwrotu!
 4. Rozmiar! Kupując ubrania lub buty, dokładnie zapoznajcie się z tabelą rozmiarów.
 5. Ilość zamówień! Bardzo prosty trik na znalezienie ciekawych przedmiotów. Wchodząc do kategorii, która was interesuje, posortujcie listę według ilości złożonych zamówień. W ten sposób dotrzecie do najpopularniejszych przedmiotów na Aliexpress!
 6. Feedback! Przed zakupem przeczytajcie opinie innych użytkowników!
 7. Grupy na Facebooku! Świetna opcja na wyłowienie prawdziwych perełek na Aliexpress. Dołączcie i obserwujcie aktywność w grupach, w dniu wyprzedaży znajdziecie tam wiele prawdziwych okazji. Szczególnie polecam wam poniższe grupy, w których w czasie wyprzedaży zostanie rozlosowane kilkanaście NAGRÓD!!!

  Aliexpress- Poradniki, recenzje, znaleziska
  WYPRZEDAŻ na AliExpress! 7 zasad udanych zakupów!

  Uzależnieni od Aliexpress
  WYPRZEDAŻ na AliExpress! 7 zasad udanych zakupów!

  Aliexpress SUPERDEALS, CEBULA, MARKOWO

   

  WYPRZEDAŻ na AliExpress! 7 zasad udanych zakupów!

Aliholik

Aliholik

Mam na imię Kuba i jestem aliholikiem. Zaczęło się niewinnie - szukałem z ciekawości koszulki. Znalazłem, zamówiłem, otrzymałem. Potem kolejną i kolejną... i kolejną. :) Teraz zamawiam wszystko, wciąż i bez opamiętania. Ubrania, zegarki, akcesoria, gadżety. Jeśli chcesz, abym podzielił się z Tobą tą specyficzną zajawką, obserwuj mojego bloga.

Zobacz również:

 1. Avatar koleś pisze:

  Pytanie mam. Wchodzę na kupony danego przedmiotu a tam jest 2$ Aliexpress Select Coupon. W opisie jednak jest napisane że: Save up to 6$ on orders over 65$. Czy to znaczy, że mając 3 takie kupony przy zakupach za 65$ uzyskam zniżkę 6$ czy 2$?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *